Agencja Detektywistyczna – Prywatne Biuro Śledcze „FALCON”

Pro Investigations Consulting and Security Service

falcon_top

„…Sokół wędrowny (Falco peregrinus) – gatunek średniego ptaka drapieżnego z rodziny sokołowatych (Falconidae). Zasiedla wszystkie kontynenty z wyjątkiem Antarktydy. W Polsce nieliczny ptak lęgowy. Strategię łowiecką sokoła można uznać za oportunistyczną – chwyta najłatwiej dostępną zwierzynę, jaka pojawi się na jego terytorium. Tym samym efektem jego polowań jest stabilizacja zbyt dużego wzrostu liczebności danego gatunku ofiar….”

– Agencja Detektywistyczna – Prywatne Biuro Śledcze „FALCON” z siedzibą w Elblągu jest kompleksową, licencjonowaną firmą detektywistyczną działająca na terenie Polski i Uni Europejskiej na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr. RD-52/2014 prowadzonym przez MSWiA oraz licencji nr. 0001419 wydanej przez Komendanta Policji w Olsztynie.
„FALCON” to w pełni zintegrowana zawodowo grupa profesjonalnych pracowników wyspecjalizowanych w prowadzeniu śledztw i dochodzeń, pracy operacyjno – rozpoznawczej, techniki operacyjnej i obserwacji oraz działań specjalnych. Swoją pracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu uzyskanym w strukturach organów ścigania oraz służbach specjalnych. Założycielem i właścicielem Agencji FALCON jest wieloletni funkcjonariusz wojskowych organów ścigania, uczestnik wojskowej misji stabilizacyjnej w Republice Iraku potwierdzający swoje kompetencje poprzez liczne odznaczenia i certyfikaty.

W naszej pracy stosujemy sprawdzone metody działania posługując się nowoczesnym sprzętem kierując się przy tym najwyższymi standardami etyki zawodowej oraz dbałością o  poufność i Państwa komfort psychiczny.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie. Działamy skutecznie w różnych warunkach również na nieznanym terytorium. Jesteśmy w pełni mobilni, szybko i skutecznie przerzucamy nasze siły i środki we wskazany rejon operacji detektywistycznej.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CERTYFIKATY I ZAŚWIADCZENIA

Detektyw Falcon Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Masz pytanie? Czekamy na wiadomość od Ciebie.