Agencja detektywistyczna, detektyw Wojciech Augustyniak – kontakt

Prywatny detektyw Wojciech Augustyniak świadczy usługi detektywistyczne dla klientów indywidualnych i dla firm. Działamy w całym kraju, ale największym zaufaniem obdarzyli nas klienci z Trójmiasta, Elbląga i Olsztyna.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi usługami. Gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych zadań oraz pełną dyskrecję. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zadzwoń! Pomożemy w każdej trudnej sytuacji!

  • Wojciech Augustyniak
  • Agencja Detektywistyczna - Prywatne Biuro Śledcze Falcon
  • Kosynierów Gdyńskich 4, Elbląg
  • 604 421 007
  • biuro@detektywfalcon.pl
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.detektywfalcon.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja Detektywistyczna – Prywatne Biuro Śledcze FALCON Wojciech Augustyniak, Kosynierów Gdyńskich 4 82-300 Elbląg, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem [email protected], bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny

Nasze firmowe motto to „Jedyny łatwy dzień..był wczoraj”

United States Navy SEALs

msw_sygnet

 Agencja Detektywistyczna FALCON jest wpisana do rejestru prowadzonego przez MSW w zakresie prowadzonej działalności detektywistycznej pod numerem RD-52/2014

policja

Czynności detektywistyczne realizujemy na mocy prawnej Licencji Detektywa nr 0001419 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

pzu_logo

Jesteśmy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność detektywistyczną na ustawową sumę 15000 Euro.

certyfikaty

Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia oraz certyfikaty, które mogą zaświadczyć o naszym profesjonaliźmie i doświadczeniu. Możesz je zobaczyć klikając w ten link.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TEL. 604 421 007

Detektyw Falcon Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Masz pytanie? Czekamy na wiadomość od Ciebie.